BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Xtreamer - kompanija, kuriai viskas “dzin”!

Xtreamer media centrai ir kita produkcija pakankamai populiarūs Lietuvoje.

Iš tikrųjų populiarumas sąlyginis, nes grotuvų kaina nedidelė, o taip pat labai geras marketingas, kuris net patyrusiam specialistui gali apsukti galvą taip, kad įsigijus šios kompanijos produktą atrodo, kad geresnio grotuvo net neįmanoma ir rasti.

Nusiėmus rožinius akinius labai greitai supranti, kad Xtreamer produktai – tai tas pats, kaip pirkti tokias  prekes, kaip Dormeo čiužiniai ar fantastinis KosmoDisk, arba daktaro Levino magnetinės juostelės.

Reklamos įtaka tokia stipri, kad  Xtreamer su savo šūkiu: „Kam mokėti daugiau?” parduotų bet ką ir visiems atrodytų, kad tai puikus pasirinkimas.

Šiandien aš pabandysiu atsakyti į šitą reklamos sukurtą klausimą–šūkį „Kam mokėti daugiau?”.

Visų pirma, mokėti daugiau tikrai verta vien tam, kad nepapultum į visiškai kvailą situaciją, į kurią papuolė daugelis pirkėjų, įsigijusių Xtreamer SW2 grotuvą. Šis įrenginys pakankamai naujas, pakeitęs ypač populiarų modelį Xtreamer SW. Ir turbūt viskas būtų puiku, jei ne gamintojas, kuris tiesiog paėmė ir pranešė, kad nutraukia naujo prietaiso programinį palaikymą ir jo gamybą, nes jis yra „blogas“, todėl šiuo metu siūloma įsigyti naują grotuvą Xtreamer SW3. Kodėl nutraukiamas Xtreamer SW2 palaikymas? O gi meluojama atviru tekstu, kad tai ne Xtreamer, o Realtek kompanijos kaltė, kad ji gamina tokius blogus procesorius kaip RTL1185, kad būtent Realtek išsižada šio procesoriaus palaikymo. Labai įdomu, ką pasakytų tokios kompanijos, kaip HiMedia ar Mede8er, kurios sėkmingai prekiauja grotuvais su RTL1185 procesoriais ir jų gamyba bei programinis palaikymas nenutraukiami?!

Vienu žodžiu, Xtreamer eilinį kartą visus apmovė. O ką dabar daryti tiems, kurie įsigijo Xtreamer SW2? Xtreamer „pasirūpins“ nuskriaustaisiais ir pagal visas “verslo etiketo” taisykles turėtų pakeisti grotuvus į Xtreamer SW3. Pabrėžiu žodį turėtų, nes jie net nesiruošia to daryti. Nusipirkai ir džiaukis, o jei esi labai nepatenkintas, gali kreiptis tiesiai į Xtreamer ir jie su didžiausiu malonumu Xtreamer SW2 grotuvo savininkams pasiūlys 30% nuolaidą įsigyjant naująjį Xtreamer SW3.

Tai kam mokėti daugiau? Xtreamer puikiai pasityčiojo iš tų, kurie šia kompanija patikėjo.

O dabar  galime pakalbėti apie Xtreamer kompanijos socialinius ryšius. Kai tik pasirodė grotuvas Xtreamer Prodigy, žmonės pradėjo reikšti savo nepasitenkinimą kompanijos Facebook puslapyje. Grotuvas prastas ir visiškai nepateisina savo kainos. Žmonės pasijuto eilinį kartą apgauti. Tuo pat metu Xtreamer paskelbė apie 2012 metų planus, kuriuose taip pat visi įžvelgė apgaulę. Todėl vartotojai atakavo gamintoją žinutėmis tiesiai šviesiai atskleisdami gamintojui jo paties sukurtą melą. O žinote, kuo viskas baigėsi? Xtreamer sunaikino savo Facebook fanų puslapį, kad dar daugiau žmonių nesužinotų tiesos apie neištesėtus pažadus ir savo produkcijos pirkėjų palikimą ant „ledo“.

Dabar tikimasi, kad Xtreamer atidarys nauja Facebook fanų puslapį, kuriame visa istorija prasidės nuo švaraus lapo. Ir nauji vartotojai toliau sėkmingai klimps į Xtreamer melo pasaulį.

Tam, kad išvengtume apgautų vartotojų, šiuo metu paskelbsiu sąrašą produktų, kurių gamyba ir palaikymas jau nutraukti:

Xtreamer

Xtreamer SW

Xtreamer SW2

iXtreamer

XtreamerPRO

XtreamerDVD

Xtreamer eTRAYz

Šios produkcijos nerekomenduojama įsigyti, nes ji nėra programiškai palaikoma. Kompanijai visiškai neįdomu terliotis su produktais, kurių ji jau nebegamina.

Kam mokėti daugiau? Manau jau atsakiau į šį klausimą ir jūsų šis Xtreamer kompanijos šūkis daugiau nesuvilios.  Tai nepatikima ir apsimelavusi kompanija. Jos produkcija neturi ateities. Tiesa, HDMEDIA.LT kol kas prekiaus šiais produktais, o kaip gi kitaip, jei jie vis dar paklausūs…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą