BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmasis 2012 metų pirmadienis

Dar kartą sveikinu visus išgyvenus ir sulaukus 2012 metų!

Kadangi Naujus metus dėl nelemto peršalimo praleidau lovoje ir jau pirmą valandą nakties saldžiai miegojau, tai šiandien darbe orientuotis man sekasi pakankamai sudėtingai. Rankos medinės, o galva pilna sustingusių minčių.

Jau pradedu uždavinėti sau klausimus: ką gi aš veiksiu šiais 2012 metais? Bet jau žinau, ką artimiausią savaitę darysiu – paskelbsiu blogiausius ir geriausius 2011 metų media grotuvus ir gamintojus.  Manau, apie tai parašysiu šią savaitę, o blogiausiu atveju – kitą.

Taip pat žinau, ką darysiu 2012 metų rugsėjo mėnesį. Važiuosiu į IFA 2012 parodą Berlyne. Ten bus ieškoma naujų tiekėjų, kurių dėka HDMEDIA.LT asortimentas dar labiau prasiplės ir suteiks galimybę Lietuvoje įsigyti dar geresnės ir įdomesnės įrangos, kuri neabejotinai bus susijusi su interaktyviomis pramogomis namuose.

Vaje! Jau net žinau, ką veiksiu vasaros savaitgaliais! Sėdėsiu palapinėje prie ežero ir maitinsiu uodus.

Atrodo, kad 2012 metai visai bus smagūs! Tik šiuo metu labai norisi lietuviškos šaltos žiemos su sniegu. Nes jei ir toliau laikysis pliusinė temperatūra, tuomet sniegą matysime tik savo prisiminimuose ar atvirutėse.

Nepamirškite, kad jau šį trečiadienį atsinaujins HDeal akcijos.  Dar nežinau, ką bus galima įsigyti. Tai tikrai nebus Himedia HD900B, nes po kalėdines ir naujametinės prekybos šių grotuvų neliko sandėlyje, bet nauja šių grotuvų partija jau pakeliui į Lietuvą. Tiesa, jei jums jo reikia, rezervuokite jį dabar, nes nuo sausio vidurio Kinija švęs Naujuosius metus, todėl beveik mėnesį bet kokių grotuvų tiekimas bus sąstingio režime.

Viskas… kaip pirmam 2012 metų pirmadieniui užteks mano padrikų minčių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą