BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Painiava su A.C. Ryan

Pagaliau vasara! Pagaliau turiu truputį daugiau laiko nei paprastomis darbo dienomis! Pagaliau žmonės pradėjo mažiau domėtis televizoriais ir iškeitė televizoriaus žiūrėjimo ritualą į gulėjimą prie ežero ar vakarinius pasivaikščiojimus.

Viskas… Galima teigti, kad darbų sezonas baigėsi ir aš gal jau dažniau atsiliepinėsiu į telefoninius skambučius, o taip pat dažniau parašinėsiu šiame bloge.
Šiuo metu norėčiau pakalbėti viena labai svarbia tema, susijusia su A. C. Ryan kompanijos media grotuvais, nes visi labai laukia naujojo PlayOn!HD ACR-PV75120 grotuvo su du DVB-T imtuvais ir galinčio ne tik rodyti aukštos raiškos vaizdo filmus, bet ir įrašinėti DVB-T skaitmeninės televizijos transliacijas. Grotuvas labai laukiamas ir jį jau galima įsigyti kai kuriuose pardavimo taškuose Lietuvoje, bet šio grotuvo vis dar nėra pas mus.

O žinote kodėl mes šio grotuvo neturime, kai kiti Lietuvos prekybininkai - „ekspertai” - jau juo prekiauja?
Pradėkime nuo to, kad pardavėjai, neturintys jokio supratimo apie media centrus, bando „stumdyti” įrangą apie kurią nieko nenusimano ir naudodamiesi grotuvų populiarumu siekia tik pelno ir visiškai nesirūpina ką jie pardavinėja…
PlayOn!HD ACR-PV75120 grotuvo gamyba prasidėjo labai netinkamu laiku, t.y. tada, kai Realtek kompanija sukūrė naujus procesorius. Tad A. C. Ryan skubiai sustabdė šio grotuvo gamybą ir jau dabar yra rengiamas visiškai naujas grotuvas, kuris naudos naują „Realtek +” procesorių.

Pateikiame ištrauką iš gamintojo oficialaus laiško mums:

About ACR-PV75120, we have just EOL this version of DVR-HD (ACR-PV75100 & ACR-PV75120) - so far sold only in Netherlands, Czech and Singapore by our offices.

The reason that we EOL it is that we will be producing a new model with the new HD-Audio (7.1 passthrough) “plus version” of the Realtek chipset. We took the chance to re-design the DVR-HD with the same look & feel of Playon!HD family. The new model DVR-HD ACR-PV76100 is expected to be ready early June.

Šiuo metu įsigydami PlayOn!HD ACR-PV75120 ar PlayOn!HD ACR-PV75100 grotuvą Lietuvoje jūs įsigyjate morališkai pasenusį grotuvą ir permokate už funkcijas, kurių jis neturi ir neturės. Taip pat primenu, kad šie grotuvai tik spėję pasirodyti jau yra „nuimti” nuo gamybos linijos.
Lietuvos prekybininkai eilinį kartą apgaudinėja pirkėjus, naudodamiesi informatyvumo stoka. Būkite racionalūs ir neremkite tų pardavėjų, kurie piktybiškai naudojasi susiklosčiusia situacija ir pardavinėja morališkai pasenusius produktus, kurių teoriškai ir praktiškai neturėtų būti Lietuos rinkoje.

Naujasis Realtek procesorius, o taip pat ir nauji A. C. Ryan grotuvai jau dirbs su TrueHD ir DTS-HD garsu. Na o mes, kaip visada, dirbsime ir siūlysime tik tuos produktus, kurie turi ateitį ir yra verti savo vardo. Skaidriai, be apgaulės ir profesionaliai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

miaukse2010-06-03 13:01

Pas mus Lietuvoje daug kas stumdo tai kas jau seniai nurasyta. Dekui hdmedia.lt, kad parodote kas yra kas.

Tadas2010-06-25 00:50

ar sis grotuvas tures korteliu (conax) skaitytuva, koduotiems kanalams ziureti?

hdmedia2010-07-16 17:41

Tadai, media centrai šiuo metu neturi galimybės rodyti koduotų skaitmeninių kanalų ir artimiausiu metu mano žiniomis tokių media centrų nebus, bet galima įsigyti Lietuvoje pagaminta DVB-T imtuvą Selteka TC-402 HD. Šis imtuvas turi galimybę rodyti ir filmus iš USB flash rakto. Daugiau informacijos čia: http://www.hdmedia.lt/?68,selteka-tc-402-hd

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą