BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pagaliau Lietuvoje tikra žiema

Šios savaitės pirmadienis prasidėjo nuo užšalusios automobilio bagažinės, nes savaitgalį ploviau mašiną ir tiesiog pamiršau nusausinti bagažinės spynelę. Gerai, kad pasirūpinau mašinos durimis, tai nors papuoliau į mašinos vidų.

O savaitgalis buvo vienas iš baisesnių, nes reikėjo priimti draugus su mažamečiais vaikais, kurie auklėjami pagal naują madą: „iki tam tikro amžiaus vaikui negalima sakyti NE!”. Taigi, ne su svečiais bendravom, o nervinomės ir sekiojome paskui jų vaikus, kad šie nenusiaubtų namų. Tikiuosi, jūs savo vaikų pagal šią naują madą neauklėjate ir nepergyvenate dėl įsigyto media centro saugumo. O jeigu jo dar neturite, gal susigundysite šios savaitės HDeal pasiūlymu Dune HD Smart H1 http://www.hdmedia.lt/?-hdeal-,253

Dar įdomi naujiena – pas mus galite įsigyti Archos kompanijos MP3 grotuvų.  http://www.hdmedia.lt/?mp3-grotuvai,276 Kainos labai patrauklios. Tikrai didelis įvairių modelių pasirinkimas.

Siūlau pasižvalgyti ir po atnaujintą Archos planšetinių kompiuterių sąrašą: http://www.hdmedia.lt/?plansetiniai-kompiuteriai,148 Kainos taip pat maloniai nustebins, nes jos vienos iš mažiausių Lietuvoje.

Didesnių naujienų media centrų pasaulyje kol kas nėra. Dabar laukiame, kada pasibaigs Kinų atostogos ir pradėsime prekiauti HiMedia HD900C modeliu. Vienu žodžiu, artėjantis vasario mėnuo turėtų būti pilnas naujų produktų ir patrauklių sprendimų.

Sėkmės visiems! Ir auklėkite savo vaikus, kad jie svečiuose nelaipiotų ant TV staliukų ir nevartytų 7.1 audio sistemos garsiakalbių! :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą