BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pagaliau atėjo žiema! O kartu ir Kinų Naujieji Metai…

Dar viena Naujųjų metų savaitė.

Atrodo, kad jau visos šventės baigėsi, bet viena šventė net neprasidėjo. Tai Kinų Naujieji Metai. Savaime aišku, mes jų nešvęsime, nes mums užtenka ir savų Naujųjų metų, bet ši šventė mus palies ir nemanau, kad iš gerosios pusės.

Kuomet kinai švenčia savo Naujuosius metus, niekas nedirba. Nei fabrikai, nei parduotuvės, nei kokia kita įmonė. O tai reiškia, kad niekas negamina naujų grotuvų, jų neparduoda ir neveža nei į Lietuvą, nei į kitas pasaulio šalis. Vienu žodžiu, šiuo laikotarpiu gaunasi mažytė „skylė” prekių gamybos ir jų tiekimo procesuose.

Na gerai, be užuolankų sakysiu viską tiesiai šviesiai. HiMedia HD900B grotuvus galima suskaičiuoti ant pirštų, o va HiMedia HD900A išvis nėra ir pasirodys tik vasario mėnesį. Labai tikėtina, kad juos gausime kartu su HiMedia HD900C, kurio šiuo metu nežinome nei kainos, nei tikslių techninių charakteristikų.

Ką galima nuveikti šią savaitę? Galite pabandyti pasivažinėti rogutėmis arba tiesiog apsilankyti mūsų puslapyje ir įsigyti HDeal akcijoje dalyvaujantį Dune HD Smart B1 grotuvą http://www.hdmedia.lt/?-hdeal-,253

O taip pat kviečiame susipažinti su visiškai nauju Hi-Fi media grotuvu cocktailAudio X10 ir įsigyti ne tik jį, bet ir jam skirtus garsiakalbius.

http://www.hdmedia.lt/?cocktailaudio,272

cocktailAudio X10 - Hi-Fi audio sistema, CD diskų grotuvas, muzikinių failų serveris bei muzikinių failų paleidėjas iš vietinio ir internet tinklo. Tai muzikinis media centras, dirbantis su populiariausiais muzikos failų formatais, saugantis mėgstamiausius jūsų muzikinius kūrinius, kuriuos galite lengvai susirasti naudojant patogią LCD ekrane matomą navigaciją.

Jei nedomina media centrai, dirbantys tik su garso failais, gal jums bus įdomus Popcorn Hour C-300 media grotuvas? http://www.hdmedia.lt/?213,popcorn-hour-c-300

Šiuo metu jis nežmoniškai brangus, bet kiek aš pamenu, visi nauji grotuvai, o ypač su nauju Sigma procesoriumi, kainuoja pakankamai solidžiai. Didžiausias metų sprendimas – didelis spalvotas LCD navigacinis ekranas. Tai kažkas visiškai naujo media centrų rinkoje!

Na, o pabaigai – Xtreamer paskelbė apie tai, kad netrukus visi norintys galės turėti Xtreamer SideWinder 3 grotuvą. Jau dabar šį grotuvą galima užsisakyti pas mus, o va džiaugtis juo galėsite tik vasario mėnesį, kai baigsis Kinų Naujieji Metai ir vėl visi pradės dirbti bei kažką gaminti. http://www.hdmedia.lt/?212,xtreamer-sidewinder-3

Šią savaitę savo bloge parašysiu, ką aš manau ir mastau apie Xtreamer grotuvus. Užbėgsiu į priekį ir pasakysiu, kad nieko gero apie šios kompanijos produktus iš manęs neišgirsite, bet sužinosite, kaip iš tikrųjų Xtreamer kompanija rūpinasi savo produkcijos būsimais ir esamais pirkėjais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą