BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauji metai – nauji atradimai ir praradimai

Antrasis 2012 metų pirmadienis, o naujienų labai daug. Viskas taip greitai keičiasi ir vyksta tiek įdomių dalykų, kad aš net pamirštu, ar tai įvyko vakar, ar šiandien.

Taigi, pradėsiu nuo praradimų.

Nebe pardavinėjame Xtreamer SW grotuvo, nes jis jau ne tik morališkai paseno, bet ir jau negaminamas. Taip pat nutrauktas šio grotuvo programinis palaikymas.

Šių metų pradžioje nutraukėme bendradarbiavimą su Woxter kompanija ir artimiausiu metu neplanuojame platinti šios kompanijos grotuvų, nes pasirašėme tiekimo sutartį su Mede8er.

O dabar pakalbėkime apie atradimus.

Didžiausias šių metų pradžios atradimas, tai galimybė įsigyti Mede8er grotuvus.

http://www.hdmedia.lt/?mede8er,269

Šie grotuvai ne tik kokybiški ir pelnė didelį pripažinimą tarp media centrų vartotojų, bet ir turi unikalią bei nepakartojamą programinę įrangą, į kurią lygiuojasi visi gamintojai,  media centrus gaminantys su Realtek procesoriumi.

HDeal

http://www.hdmedia.lt/?-hdeal-,253

Pirmoji šių metų HDeal akcija siūlo įsigyti 2 metrų 1.4 versijos HDMI laidą. Puiki proga tai padaryti. Akcija tęsis iki trečiadienio ryto.  Taigi, nepamirškite mus aplankyti ir trečiadienį, nes tada sužinosite, ką naujo galima įsigyti sekančioje akcijoje.

iconBIT TOUCAN W

http://www.hdmedia.lt/?178,iconbit-toucan-w

Vasario mėnesį šis grotuvas jau turės Android 4.0 versijos operacinę sistemą. Tai bus pirmasis pasaulyje tokio lygio grotuvas su pačia naujausia Android OS.

Programinės įrangos atnaujinimo failai pasirodys vasario mėnesį. Šiuo metu vyksta testavimo darbai.

KARTINA.TV

http://www.hdmedia.lt/?kartina.tv,187

Daugelis laukėme, kad KARTINA.TV Naujųjų metų proga padovanos 5 dienų nemokamą kanalų peržiūrą, bet deja tokio stebuklo nesulaukėme. Užtat dabar galima įsigyti du naujus IPTV televizijos imtuvus Kartina Micro HD ir Kartina Micro HD WiFi. Kainos tikrai labai patrauklios.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą