BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kokie media centrai dažniausiai genda?

Štai ir atkeliavo rugsėjis. Kažkas iškeliavo graužti mokslų, kažkam pasibaigė atostogos ir dabar tenka sėdėti darbe. Ilgėja vakarai ir jau vis dažniau ir dažniau norisi sėdėti namuose, o ne lakstyti po laukus. O jei norisi sėdėti namuose, tai, savaime aišku, norisi ir turiningai tą vakarą praleisti. Vieni pasirenka stalo žaidimus, kiti skaito knygas, o dar kiti „apsikabina” savo HD televizorius ir žiūri kino filmus. O koks HD televizorius be media centro? Būtent! Jei nėra media centro, tai Lietuvoje toks televizorius praranda pusę savo vertės, na, nebent televizoriaus savininkas turi palydovinės televizijos įrangą, kurios dėka gali žiūrėti aukštoje raiškoje transliuojamas palydovinės televizijos programas.
Bet mes šiandien, kaip ir visada, kalbėsime apie media centrus. O kalbėsime apie tuos, kurie dažniausiai aplanko mūsų techninį centrą su vienokiais ar kitokiais gedimais.
Pristatau Jums dažniausiai gendančių media centrų TOP 5.
Penkta vieta: Dune HD Center.
Šis grotuvas papuolė į penktąją vietą, nes iš 100 parduotų vienetų į mano rankas grįžo 5 grotuvai. Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad Dune BD Prime grotuvai (gaminami to paties HDI gamintojo) net nepapuolė į gendamiausių TOP 5 sąrašą, nes iš parduotų 100 vienetų nei vienas grotuvas negrįžo į garantinį aptarnavimą.
Dune HD Center pagrindiniai gedimai susiję su USB lizdais. Iš 5 sugedusių grotuvų 3 grotuvai turėjo problemą su galinio USB lizdo kontaktais. Kiti du grotuvai turėjo jau iš fabriko atkeliavusį broką, t.y. į grotuvus buvo kreivai integruoti BD diskų leistuvai.
Ketvirta vieta: PowerZest HD-301.
Vienas iš populiariausių HDMEDIA.LT parduodamų media grotuvų. Populiarumą šis grotuvas išsikovojo siūlydamas maksimalias galimybes už prieinamą kainą. Tačiau iš 100 parduotų vienetų mano rankas aplankė 11 grotuvų. Pagrindiniai gedimai - tai neveikiantis elektros maitinimo blokas bei smulkūs sutrikimai, susiję su grotuvo perkaitymu. Deja, šiuose grotuvuose gamintojas diegia prastus ventiliatorius ir jei į šį grotuvą integruojamas HDD diskas, sklendžiantis didelį šilumos kiekį, grotuvas pradeda dirbti nestabiliai, o blogiausiu atveju - tiesiog sugenda sistemos, atsakingos už kokybišką vaizdo perdavimą.
Trečia vieta: Popcorn Hour A-110.
100 vienetų ir 24 grotuvai su problemomis! Šis grotuvas užima prestižinę trečiąją gedimų vietą. Visi 24 grotuvai turėjo vieną didelę specifinę problemą - tai SATA kontrolerio neveiksnumas. Grotuvai puikiausiai dirba, bet nesugeba pamatyti viduje integruoto HDD disko. Ši problema atsirado, tik todėl, kad kompanija, gaminanti šiuos grotuvus, naudoja pigias komponentines detales. To pasakoje Popcorn Hour A-110 atsidūrė trečioje gendamiausių grotuvų vietoje.
Antra vieta: iSTAR H6.
Šis grotuvas yra Popcorn Hour A-110 klonas. Tikėjomės, kad grotuvas bus kokybiškesnis ir geresnis, bet viskas gavosi atvirkščiai. Nors mes ir ketinome pardavinėti šį grotuvą Lietuvoje, bet realizavus mažiau nei 100 vienetų į kaimynines valstybes Latviją ir Estiją pamatėme, kad sugedę grotuvai grįžte grįžta atgal. 29 grotuvai del įvairiausių priežasčių tiesiog neveikė. Vieni neįsijungdavo tik ką išpakuoti iš dėžutės. Kiti, pradirbę porą valandų, iškeliaudavo į užmarštį. Visos šių grotuvų problemos priežastys - pigių komponentų naudojimas. Šiuo grotuvu nutarėme neprekiauti Lietuvoje ir nutraukėme tiekimo sutartį su gamintoju.
Pirma vieta: DVICO TVIX 6500/7000.
Populiariausias visų laikų media centras. Bet populiarumas turi ir savų minusų. Tai labiausiai gendantis grotuvas. Iš 100 vienetų net 33 grotuvai turintys problemų. Nors DVICO kompanija iki šio laiko pasižymėjo geru techniniu palaikymu, media centrų gendamumas yra didžiulis. Pagrindinės problemos: neveikiantys valdymo pultai, neveikiantys informaciniai ekranai, stringantys ventiliatoriai, neveikiantys HDMI lizdai. Šios problemos kankina ne tik 6500 modelius, bet retkarčiais ir 7000 modelį. Paskutinė grotuvų partija, pasiekusi Lietuvą, pasaulinės krizės metu buvo išvis tragiška. Todėl šios kompanijos grotuvų pardavimą tiesiog sustabdėme laukdami geresnių laikų. Reikia tikėtis, kad DVICO padarys tam tikras išvadas ir pakoreguos susidariusią situaciją. Savaime aišku, šiuo metu jiems tai mažiausiai įdomu, nes yra kuriamas naujas DVICO grotuvo modelis 6600.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (7)

Deividas2009-09-08 13:41

Dėkoju už pirmą vietą…. :) bus ramiau kai suges. Žinosiu, kad ne man vienam.

gediminas2009-09-10 11:00

Gal patarsite kokį ventiliatorių užlipinti Powerzest ant radiatoriaus ? kad nebūtų kaitimo

Andrius2009-09-22 07:32

Gerbiamas Blogiste,

Gal isreikstumete profesionalo nuomone apie woxteriuka? (pvz. atskirame straipsnyje)

Aciu

hdmedia2009-09-22 10:07

Powerzest tinka bet koks ventiliatorius kurį galima įsigyti parduotuvėse prekiaujančiose kompiuterine technika. Paprašykite, kad jums parduotų geresnį.

hdmedia2009-09-22 10:08

Sveiki Andriau!
Apie Woxter grotuvą tikrai parašysiu atskirą straipsniuką.

Saulius2010-01-10 22:49

Sveiki,
netycia internete uztikau sita puslapi-labai liuks apzvalgeles. matau kad zmogus nusimano ka sako. todel noreciau patarimo:
koks pats geriausias siai dienai hd media grotuvas? kaina nesvarbu ( nu be kieto disko galeciau moketi iki 2000lt jei butu su BD.) siaip radau 4 vertus demesio modelius:
dvico 6600n, asrock ion 330, woxter i-cube, dune 3.0.
taciau nei vienas is siu modeliu neturi BD ir HDD integruotu kartu.
Gal jus kaip specialistas patartumet man kuris is ju tada pats geriausias arba gal turit koki kita omenyj kuris butu vertas mano demesio- as noriu tureti gera namu kino sistema ( pirksiu pioneer 7.1 receiveri, taip pat 7.1 koloneles, tai manau ar reiketu tada pioneer BD grotuvo ar uztektu HDD media playerio su imontuotu BD?)
Kaip sakiau kaina nelabai svarbu - svarbu pacio geriausio siai dienai (2010. sausis)

Nerijus2013-01-11 13:40

Sveiki, pries kelis metus pirkau is Jusu PowerZest HD-301. Viena diena tiesiog vaizdas pakibo, perkrovus vaizdas nebeatsirado, zodziu “mire”. Kokios gali buti priezastys, kur galeciau remontuoti ir ar is vis kas nors tvarko tokius daiktus?
Atsakymo prasyciau elektroniniu pastu.
Buciau labai dekingas.

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą