BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

IFA 2012 - Kas gero media centrų pasaulyje?

Praėjusią savaitę HDMEDIA.LT lankėsi IFA 2012 parodoje, kuri vyko Berlyne, Vokietijoje. Todėl šiuo metu skubu kuo greičiau pasidalinti mintimis ir įspūdžiais, kuriuos teko patirti susipažįstant su naujais media centrais, pristatytais parodoje.

Kaip ir buvo žadėta, kompanija Mede8er pristatė naują 3D grotuvą MED1000X3D. Netrukus juo pradėsime prekiauti. Atvirai pasakius, grotuvas atrodo kiek keistokai, nes panašus į mažą kosminį laivą.

Šis filmukas labai gerai supažindina su nauju grotuvu, t.y. tokį, kokį mes jį matėme parodoje.

Kitas Mede8er kompanijos „stebuklas”, tai mažytis grotuvas su Realtek RTD1185 procesoriumi – MED400X2S. Šis įrenginys puikiai tiks taupantiems ne tik vietą, bet ir pinigus. Grotuvas komplektuojamas su kokybišku ir funkcionaliu valdymo pultu, kas nėra būdinga tokios klasės įrenginiams.

Su šia naujiena galite susipažinti oficialiame Mede8er kompanijos internetiniame puslapyje: http://www.mede8er.eu/en/index.php?d=400×2s

Keliaujame toliau ir sustojame prie Popcorn Hour mažyčio stendo, kuriame randame naują, kol kas tik koncepcinį Popcorn Hour A-400 grotuvą.  Jis vienintelis IFA 2012 parodoje pristatytas įrenginys su naujausiu Sigma 8911 XVP procesoriumi. Siūlau pasižvalgyti:

Kadangi parodoje Popcorn Hour pristatė koncepcinį A-400 modelį, kai kurios techninės grotuvo charakteristikos dar gali keistis. Jei Sigma kompanija užtikrins nenutrūkstamą procesorių tiekimą, šis grotuvas, kaip teigia pats gamintojas, prekyboje turėtų pasirodyti šių metų spalį. Mes manome, kad Lietuvą šis grotuvas pasieks šių metų pabaigoje.

Kita stotelė – tai DUNE HD kompanijos stendas, kuriame sužinojome ne tik malonių naujienų, bet ir dar kartą įsitikinome, kad DUNE HD kompanijos pažadai ne visada išsipildo…

Pasakojimą pradėsiu nuo to, kad žadėtos DVB-T, DVB-S ir DVB-C plokštės, skirtos Dune HD Max, Dune HD Duo, Dune HD Smart serijos grotuvams nebus gaminamos, nes DUNE HD kompanija tiesiog persigalvojo argumentuodama savo sprendimą tuo, kad šių plokščių kainos bus labai didelės ir jų niekas nepirks. Todėl nei jų gamybos, nei jų prekybos nebus.

Kitas smūgis visiems Dune grotuvų gerbėjams: Dune HD Max, Dune HD Duo, Dune HD Smart serijos grotuvų nebus galima atnaujinti taip, kaip buvo žadėta. Pasirodo, nauji grotuvų modeliai turi visiškai kitas motininės plokštės struktūras, o taip pat ir procesorius, kurių neįmanoma pritaikyti seniesiems modeliams. Beje, atkreipėme dėmesį – Dune HD Smart grotuvų linija toliau nebus vystoma, t.y. pasaulis neišvys tokio grotuvo, kaip pavyzdžiui Dune HD Smart D1 3D.

Viskas. Daugiau blogų naujienų iš DUNE HD stovyklos nebus.

Dabar tik geros naujienos.

DUNE HD parodos metu pristatė patį mažiausią pasaulyje media įrenginį Dune HD Connect. Jis bus gaminamas tiek standartinis, tiek su 3D palaikymu. Žadama, kad masinė gamyba prasidės spalio mėnesį.

Spalio mėnesį pasirodys dar vienas media centras dirbantis su 3D failais, tai Dune HD Base 3D. O atrodė, kad Base modelio tai jau tikrai daugiau nebepamatysim.

Tiems, kurie ieško media centro su Blu-ray leistuvu, greitu metu galės įsigyti Dune HD Max 3D. Kol kas nėra aišku, kada šis grotuvas pasirodys prekyboje, bet tikimės, kad tai įvyks Kalėdinės prekybos metu.

Kitas parodoje eksponuotas įrenginys – Dune HD Pro. Jis tarptautinėse parodose pristatomas jau ne pirmą kartą, tačiau šio media centro reali gamyba prasidės tik tuomet, kai pasirodys naujas Sigma procesorius. Atstovai iš DUNE HD nenoriai kalba apie šio įrenginio likimą, tad konkretaus atsakymo, kada jį galėsime įsigyti, nėra. Oficialiai nepatvirtinta data – šių metų pabaiga.

DUNE HD toliau vysto Dune HD TV grotuvų seriją ir rinkai netrukus pasiūlys naujus prietaisus: Dune HD TV-102,  TV-103D, TV-202, TV-203D, TV-402 ir TV-403D.

Štai ir viskas, ką galiu papasakoti. Kitos intriguojančios naujienos, kurių sulauksite šiemet, laikomos paslaptyje, bet iki Naujųjų metų mes jus tikrai nustebinsime puikiais ir naujais produktais, kurių nepaminėjau apžvalgoje. Tiesa! Dar keletą nuotraukų iš IFA 2012 parodos galite pamatyti mūsų Facebook fanų puslapyje: https://www.facebook.com/HDMEDIA.LT

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Audrius2012-09-11 13:12

O realtekas neruosia naujo procesoriaus?

hdmedia2012-09-11 14:01

Audriau, Realtek šiuo metu vos spėja gaminti RTD1186 procesorius. Vasaros metu jautėsi net nedidelis deficitas. Tol, kol Realtek nerealizuos 1186 procesorių, tai nieko naujo laukti neverta.

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą