BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

iconBIT XDS1003D solidžių formų savininkas

Man reikėjo antrąją Kalėdų dieną nueiti į Vilniaus miesto Katedros aikštę ir ten besigrožint 4D projekcija „Stebuklingos Kalėdos” peršalti, o paskui ir susirgti. Tiems, kas dar nematė „Stebuklingų Kalėdų”, rekomenduoju kuo greičiau tai padaryti. Reginys tikrai labai įspūdingas ir įdomus. Jį dar galima pamatyti iki šio mėnesio 30 dienos. Daugiau informacijos čia: http://www.vilnius-events.lt/lt/renginiai/4d-projekcija-stebuklingos-kaledos

Taigi… sergu, skauda gerklę ir sloguoju. Todėl turiu puikią progą jums parodyti, kaip atrodo grotuvas iconBIT XDS1003D.

iconBIT XDS1003D grotuvas Lietuvoje pasirodė vėliau, nei HiMedia HD900B, nors iš tikrųjų būtent iconBIT kompanijos grotuvas yra pirmasis pasaulyje grotuvas, dirbantis su 3D failais ir turintis antrą Android operacinę sistemą.

Šiuo metu HiMedia HD900B muša visus pardavimo rekordus tarp grotuvų, esančių Lietuvoje ir dirbančių su 3D failais. Šiuos grotuvus skatina įsigyti integruotas bevielio ryšio modulis, jautrūs prisilietimams valdymo klavišai ir galimybė integruoti HDD diską neardant grotuvo. Visų šių privalumų iconBIT XDS1003D neturi, bet ar tikrai šie privalumai reikalingi jam? Panagrinėkime šiuos privalumus.

Integruotas bevielio ryšio modulis

Pagalvokim ar tikrai jis reikalingas. FullHD 3D filmų naudojantis juo peržiūrėti nepavyks, nes neužteks duomenų perdavimo spartos. Todėl iš esmės, jei tik namuose yra galimybė grotuvą prijungti prie laidinio tinklo, šis modulis tampa nereikalingas.  O jei galimybės ir neturite, pagalvokite, ar tikrai jūs naudositės interneto privalumais, nes grotuvui papildomai reikės įsigyti ne tik klaviatūrą, bet ir pelę tam, kad patogiai galėtumėte naršyti internete.  Šiaip, mano nuomone, lengviau internetu naudotis sėdint prie nešiojamo ar planšetinio kompiuterio, o ne prie televizoriaus.

Jautrūs prisilietimams valdymo klavišai

Kiek kartų per dieną jūs atsikeliate iš patogaus minkštasuolio, prieiane prie grotuvo ir spaudžiojate jo jautrius prisilietimui klavišus, norėdami valdyti įrenginį? O kam tuomet jums duotas nuotolinio valdymo pultas? Išvados: kad ir kokie būtų gražūs ir patogūs valdymo klavišai ant grotuvo korpuso, jais naudojamasi tik kartais.

Galimybė integruoti HDD diską neardant grotuvo

Kiek kartų per metus iš grotuvo išimsite ir įdėsite naują HDD diską? Praktikoje tai daroma tik vieną kartą per visą grotuvo gyvavimo laiką. Ar ne geriau viena kartą atsukti pora varžtų, įdėti diską į grotuvo vidų ir apie tai pamiršti?

Pakalbėjom apie tai, ko neturi iconBIT XDS1003D, o dabar pasižiūrėkime, ką jis mums gali pasiūlyti. Iš tikrųjų asmeniškai man, tai šis grotuvas žymiai solidesnis, nei HiMedia HD900B. Apie tai net byloja grotuvo įpakavimo dėžutė.

Viską išpakavus iš dėžutės randame ne gausią, bet protingą grotuvo komplektaciją. USB 3.0 laidą, AV laidus, elektros maitino bloką, nuotolinio valdymo pultą, instrukciją, baterijas bei varžtus HDD disko tvirtinimui. Grotuvas komplektacijoje neturi HDMI laido, bet tai geresnis varijantas, nei tai, kad prie HiMedia HD900B grotuvo randame 1.3 versijos laidą, nors grotuvas turi 1.4 HDMI lizdą. :)

Visas grotuvas aptrauktas apsaugine plėvele siekiant išvengti nepageidaujamo subraižymo. Todėl nuotraukoje jis atrodo lyg būtų išmuštas pūslėmis. Kaip matome šioje nuotraukoje, grotuvas neturi jokių valdymo ar įjungimo klvaišų. Jo korpusas lygus ir padalintas į metalinę ir plastmasinę erdves. Labai solidi išvaizda.

O dabar norėčiau atkreipti dėmėsi: visi užrašai, skelbiantys grotuvo pavadinimą ir jo privalumus, yra išgraviruoti, o ne užklijuoti lipduku, ar užpurkšti dažais.

Grotuvo šone randame: SD kortelių skaitytuvą, 2 USB 2.0 lizdus HOST, ir vieną USB 3.0 lizdą SLAVE.

HDD diskas į grotuvą integruojamas iš grotuvo apačios atsukus varžtus nuo apatinės grotuvo pusės ir prisukus HDD diską prie apatinio dangčio vidinės pusės.

Grotuvo galinėje pusėje rasime standartines jungtis, kurios būna beveik visuose tokio tipo grotuvuose. HDMI 1.4 lizdas, kompozitinis Video/Audio,  Y/Pb/Pr Video, LAN, optinės-kompozitinės skaitmeninio garso išvestys, elektros maitinimo lizdas, aktyvaus ventiliatoriaus anga, bei „U” mygtukas, kurio pagalba galima įjungti grotuvą.

Iš esmės, jei suges grotuvo valdymo pultas, jį įjungus galima bus valdyti tik klaviatūros bei pelės pagalba.

Na, o prieš tai, kada galėsite pasižiūrėti kaip atrodo grotuvo valdymas, pažvelkime į grotuvo vidų. Iš nuotraukos galime matyti, kad grotuvo pagrindiniai komponentai surinkti kokybiškai ir be priekaištų.

Šį kartą aš savo „firminio” meniu valdymo filmuko nedariau, nes radau jau sukurtą filmuką, kuris parodo visus iconBIT grotuvo privalumus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą