BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

CES 2012 - HDI vėl parodė Dune HD Pro

Kompanija HDI, CES 2012 parodoje pristatė naujus Dune HD Pro prototipinius variantus.

Atrodo, kad HDI su šiuo grotuvu tiesiogine prasme „strigo”, nes jau antrus metus matome tik Dune HD Pro grotuvo prototipus, kurie pristatomi vis kitose parodose keisdami tik savo “veidą”.

Dabar jau galime rinktis net tris modelius! Tik visiškai neaišku, kada jie pasirodys. O jei ir pasirodys, ar bus nors kiek panašūs į tuos įrenginius, kuriuos šiuo metu matome nuotraukoje.

2012 metai HDI kompanijai gali būti arba laba geri, arba labai blogi. Viskas priklauso nuo to, kaip jie pasielgs ir ar tęsės savo pažadus. Šiai dienai atrodo, kad DVB-T/S/C žadėtos plokštės Dune HD Max, Dune HD Duo ir Dune HD Smart serijos grotuvams taip ir nepasirodys. Beje, kompanija visiškai nekomentuoja žadėtos galimybės šiuos grotuvus atnaujinti keičiant procesorių su motinine plokšte.  Jei pažadai bus neišpildyti, vadinas, šios kompanijos naujų media centrų pirkimas gali sumažėti, nes ne tik vartotojai, bet ir grotuvų platintojai praras jau ir taip prarandamą pasitikėjimą šia įmone.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

lukas2012-01-11 12:15

patiko, ačiū

Kestas2012-01-11 20:55

Kainas užsikėle belekaip o net nesugeba išleist naujienų bei laikytis pažadų, karta išdurtas klientas nebepirks to pačio gamintojo prekės

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą