BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2011 metų geriausių ir blogiausių nominacijos

Sugalvojau „papilstyti“ iš tuščio į kiaurą ir pakalbėti apie 2011 metų geriausius ir blogiausius media centrus.

O taip pat sužinosite apie 2011 metų geriausias inovacijas ir prasčiausius sprendimus, media centrų gamintojų pažadus ir jų netęsėjimą ir t.t.

Taigi, pradedu nuo geriausių ir šauniausių!

HDMEDIA.LT 2011 metų nominacija: Geriausiai perkamos 2011 metų prekės HDMEDIA.LT e-parduotuvėje!

Ši nominacija skirta 5 perkamiausioms prekėms HDMEDIA.LT parduotuvėje nuo 2011-01-01 iki 2012-01-01

5 vieta - Himedia HD600B (dual WiFi)

http://www.hdmedia.lt/?160,himedia-hd600b-%28dual-wifi%29

Šis grotuvas, tai geriausias 2011 metų įrenginys, sukurtas su Realtek 1185DD procesoriumi. Šis grotuvas maksimaliai išnaudoja procesoriaus galimybes ir vartotojui pateikia patogų valdymą ir neribotas galimybes dirbant su įvairiausiais media failais.

4 vieta - Dune HD Smart D1

http://www.hdmedia.lt/?82,dune-hd-smart-d1

Šis grotuvas - optimaliausias variantas renkantis grotuvą iš HDI kompanijos Smart serijos įrenginų. Jis turi informacinį ekraną, galimybę integruoti HDD diską į grotuvo vidų. Nors šių grotuvų pirmosios partijos turėjo problemų su HDD disko maitinimu, šis grotuvas pelnytai užima 4 vietą tarp perkamiausių 2011 metų media centrų Lietuvoje.

3 vieta priklauso Himedia HD900A 3D + WiFi + Android 2.2

http://www.hdmedia.lt/?183,himedia-hd900a-3d-wifi-android-2.2

Šis grotuvas 2011 metų sensacija! Patraukli kaina ir galimybė mėgautis 3D vaizdo failais sutriuškino visus konkurentus ir per keletą mėnesių sugebėjo tapti HDMEDIA.LT perkamiausiu 2011 metų grotuvu Lietuvoje.

2 vieta priklauso: KARTINA.TV 1 mėnesio abonementas

http://www.hdmedia.lt/?99,kartina.tv-1-m%C4%97nesio-abonementas

HDMEDIA.LT yra vienas iš dviejų oficialių atstovų Lietuvoje, kurie atstovauja KARTINA.TV IPTV televiziją. Todėl ši perkamiausia 2011 metų paslauga užėmusi antrą vietą visiškai nestebina. Kokybiška IPTV televizija visada bus populiari.

1 vieta - Himedia HD900B 3D + WiFi + Android 2.2

http://www.hdmedia.lt/?170,himedia-hd900b-3d-wifi-android-2.2

Perkamiausias 2011 metų grotuvas! Šis grotuvas per keletą mėnesių sutriuškino visus pardavimo rekordus, nurungęs net HDI kompanijos Dune grotuvus, kurie paskutinius du metus lyderiavo perkamiausių grotuvų sąraše. Puiki grotuvo koncepcija ir galimybė dirbti su 3D failais šį grotuvą iškelė į pelnytas pardavimų aukštumas.


HDMEDIA.LT 2011 metų nominacija: 2011 metų inovacija!

Himedia HD900B 3D + WiFi + Android 2.2

http://www.hdmedia.lt/?170,himedia-hd900b-3d-wifi-android-2.2

Šis grotuvas 2011 metais Lietuvoje pradėjo 3D erą tarp media centrų. Tai pirmasis grotuvas Lietuvoje, kuris dirbo su 3D failais.

HDMEDIA.LT 2011 metų nominacija: Kokybiškiausias HD vaizdas!

OPPO BDP-93EU

http://www.hdmedia.lt/?137,oppo-bdp-93eu

Tai geriausias HD vaizdo grotuvas. Jis ne tik puikiai atkuria Blu-ray diskus, bet dirba su DVD diskais bei nuskaito MKV ir 3D BD ISO failus. Visa tai rodoma televizoriaus ekrane pateikiant kuo aukščiausią vaizdo kokybę.

HDMEDIA.LT 2011 metų nominacija: Geriausia 2011 metų kompanija!

HDI Dune

Šios kompanijos produkcija ne tik populiari, bet ir geriausiai atspindi supratimą apie tai, koks turi būti media centras. Kokybiškos produkcijos dėka HDI Dune Lietuvoje gauna geriausios 2011 metų kompanijos vardą.

O dabar 2011 metų blogiausi!

HDMEDIA.LT 2011 metų nominacija: Blogiausias 2011 metų grotuvas!

Šią nominaciją gauna ne vienas, o net keletas grotuvų.

Egreat EG-S7A

Šis grotuvas pats didžiausias 2011 metų nesusipratimas. Didelė funkcijų gausa, bet nei viena iš jų neveikianti kokybiškai.  Kompanija Egreat prastai atliko namų darbus ir šis grotuvas vienas iš prastesnių šios kompanijos kūrinių.

Egreat EG-R180

Šis grotuvas - tai bandymas konkuruoti su rinkos lyderiais, bet grotuvo programinė-aparatinė įranga (firmware) taip prastai sukurta, kad grotuve palikta galimybė įdiegti konkurentų Xtreamer, A.C. Ryan, HiMedia programinį palaikymą. Taip „apsivogti“ ir žemiau kristi tikrai neįmanoma.

Egreat EG-R200S

Nevykęs bandymas rinkoje pasirodyti su grotuvu, kuris dirba su 3D failais. Eilinis grotuvas nesugebantis susitvarkyti su savo programine įranga ir eilinį kartą vagiantis idėjas iš konkurentų.

Xtreamer Prodigy

Visiškas fiasko! Šio grotuvo pasirodymo data buvo atidėta net keletą kartų. Kai grotuvas pasirodė, beveik dauguma vartotojų įsitikino, kad Xtreamer kompanijos pažadai taip ir liko pažadais.

HDMEDIA.LT 2011 metų nominacija: Blogiausia 2011 metų kompanija!

Egreat

Ši kompanija 2011 metais sugebėjo prigaminti nesuskaičiuojamą skaičių įvairiausių grotuvų, bet visiškai jais nesirūpino.  2012 metais HDMEDIA.LT turbūt nutrauks šios kompanijos grotuvų tiekimą, nes mes nematome tolesnio bendradarbiavimo naudos, nes Egreat visiškai nieko nekuria, kas patrauktų vartotojų dėmesį. Egreat sėkmingai gamina grotuvus ir naudojasi konkurentų programine įranga. Ar gali būti kažkas blogiau, nei gaminti grotuvų klonus ir klijuoti savo kompanijos emblemas, o susidūrus su programinėmis grotuvų problemomis tiesiog užmiršti senus grotuvus ir pristatyti dar vieną bevertį naują grotuvą.

HDMEDIA.LT 2011 metų nominacija: 2011 metų kompanija, kuri žada, bet nieko nepadaro.

Xtreamer

Apie šios kompanijos pažadus jau kuriamos legendos. Nei vienas šios kompanijos media centras nebuvo toks, koks buvo numatytas kūrimo stadijoje. Gal tai ir galėtume atleisti, jei ne tas faktas, kad kompanija įrodinėja, jog visi jos pažadai tikrai realizuojami, nors akivaizdžiai matome, kad rinkoje esantys grotuvai tiesiog ne tokie, kaip buvo žadėta. Paskutinis kompanijos pažadas - tai Xtreamer Prodigy.

HDI Dune

Nors ši kompanija gavo 2011 metų geriausios kompanijos nominaciją, bet ir ji yra prisižadėjusi ir savo pažadų netesėjusi. Visus 2011 metus buvo žadama, kad šios kompanijos grotuvams bus sukurtos DVB-T/S/C plokštės, kurias bus galima integruoti į grotuvus. Grotuvuose yra numatyta vieta plokščių integracijai, bet HDI kompanija pamiršo ir jau visiškai nenoriai kalba apie šių plokščių gamybą. Matyt, mes jų taip ir nepamatysime.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą